Zavolejte nám+420 607 071 721

Dokončili jsme webové stránky profitepovanie.sk.

Responzivní web design_Tepovani_itid.cz
Nové webové stránky profitepovanie.sk jsou vytvořeny v responzivním webdesignu, optimalizované pro veškerá mobilní zařízení. Na uvodní stránce je zobrazeno logo firmy, nejdůležitější kontakty firmy, jednotlivé balíčky služeb, které firma nabízí. Vybírat z balíčků služeb můžete pod názvy Basic, Expert, Expert 2, Big expert, Sanitclean a Brutus. Tyto jednotlivé balíčky se liší podle ceny a provedených služeb.

Na úvodní stránce můžete shlédnout videa, která názorně zobrazují způsob čištění či tepování. Webové stránky dále obsahují odkaz na novinky, kde společnost Vás bude informovat o aktualitách z oboru, dále odkaz na kontakty, kde stránka obsahuje veškeré informace o firmě, jako fakturační údaje, telefonní a emailové kontakty a mapu s adresou firmy.

Díky responzivnímu webdesignu se webové stránky při prohlížení v mobilním zařízení sami upraví tak, aby veškeré informace, videa a baličky služeb jste mohli bez problému shlédnout.

Webové stránky byly vytvořeny v responzivním webdesignu optimalizované pro veškerá zařízení, mobilní SEO. Technologie byla použita CSS3, HTML5 technologie, PHP, MySQL. Vlastní editace stránek, napojení na administrační systém webeditorplus.cz. Byl zde vytvořen katalog zboží pro objednávky od zákazníků.

Na webových stránkách byla provedena SEO optimalizace a kompletní textování stránek. Klient si také objednal grafické zpracování vizitek a následný tisk.

Firma Verve, s.r.o.

se zaměřuje na čištění koberců, tepování čalounění a sedacích souprav, čištění kůží a čištění parou. Při práci používají profesionální čistící techniku ověřenou dlouhodobou praxí v oboru zejména značek Nilfisk, Karcher, Cleanfix, Santomea či Sprintus za použití špičkových čistících prostředků na světovém trhu.

fb: Tepovanie Verve
YouTube: Verve Upratovanie
web: www.profitepovanie.sk

Čištění koberců a tepování čalounění můžete také shlédnout na dalším jiném webu od firmy Verve, s.r.o. www.upratovanie-bratislava.sk

Co Vás dále může zajímat:  tvorba webových stránekresponzivní webdesignvýroba internetového obchodu e-shopSEO optimalizacewebhostinggrafická tvorba, tisk vizitek a letákůwebdesignadministrační systémreferencewebeditorplus.cz

Novinky & Svět IT služeb

Dokončili jsme webové stránky profitepovanie.sk.

13. 8. 2015

Nové webové stránky profitepovanie.sk jsou vytvořeny v responzivním webdesignu, optimalizované pro veškerá mobilní zařízení.

Více zde...

Připravujeme nové webové stránky coffee e-shop.

11. 8. 2015

Připravujeme pro Vás nový internetový obchod e-shop, který bude kompletně v responzivním webdesignu. Nové webové stránky budou zaměřeny na prodej kávy s vlastní kavárnou.

Více zde...

Nové webové stránky novyzeland.org

6. 8. 2015

Další webové stránky. Webové stránky Web stránky novyzeland.org jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety.

Více zde...

Oblecenisvycarsko.cz v responzivním webdesignu.

29. 7. 2015

Spustili jsme další webové stránky. Webové stránky oblecenisvycarsko.cz jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety. Oblecenisvycarsko.cz je internetový e-shop velkoobchod s módou.

Více zde...