Zavolejte nám+420 607 071 721

Novinky

Dokončili jsme webové stránky profitepovanie.sk.

13. 8. 2015

Nové webové stránky profitepovanie.sk jsou vytvořeny v responzivním webdesignu, optimalizované pro veškerá mobilní zařízení.

Více zde

Připravujeme nové webové stránky coffee e-shop.

11. 8. 2015

Připravujeme pro Vás nový internetový obchod e-shop, který bude kompletně v responzivním webdesignu. Nové webové stránky budou zaměřeny na prodej kávy s vlastní kavárnou.

Více zde

Nové webové stránky novyzeland.org

6. 8. 2015

Další webové stránky. Webové stránky Web stránky novyzeland.org jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety.

Více zde

Oblecenisvycarsko.cz v responzivním webdesignu.

29. 7. 2015

Spustili jsme další webové stránky. Webové stránky oblecenisvycarsko.cz jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety. Oblecenisvycarsko.cz je internetový e-shop velkoobchod s módou.

Více zde

Připravujeme nové svatební webové stránky

12. 7. 2015

Připravujeme nové webové stránky v responzivním webdesignu zaměřené na svatební tematiku. Webové stránky jsou optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety. Webové stránky poběží na doméně moudrikapitani.cz.

Více zde

Připravujeme nové webové stránky s dámskou módou.

28. 6. 2015

Blízké době budete moci shlédnout další nové webové stránky zaměřené na módu. Webové stránky budou v responzivním webdesignu, optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety.

Více zde

Nový Zéland a True Travel Ltd.

21. 6. 2015

Jedná se o webové stránky cestovní kanceláře a tour operátora True Travel Ltd | Nový Zéland. Nejdéle působící specialisté na Nový Zéland. Od roku 2001 se Novému Zélandu věnují soustavně, na plný úvazek...

Více zde

Připravujeme nové webové stránky profitepovanie.sk

15. 6. 2015

Nové webové stránky Verve tepovanie budou vytvořeny v responzivním webdesignu, optimalizované pro veškerá mobilní zařízení. Společnost se zaměřuje na čištění a tepování koberců, čištění parou. Webové stránky poběží na doméně profitepovanie.sk.

Více zde

Připravujeme webové stránky oblecenisvycarsko.cz

10. 6. 2015

Jedná se o tvorbu současných webových stránek, které budou předělány do responzivního webdesignu a budou optimalizované pro veškerá mobilní zařízení.

Více zde

Wellness-Dablice.cz v responzivním webdesignu.

1. 6. 2015

Jedná se o tvorbu současných webových stránek, které byly předělány do responzivního webdesignu a jsou nyní optimalizované pro veškerá zařízení. Vlastní editace stránek, napojení na administrační systém webeditorplus. Wellness Praha Ďáblice je privátním relaxačním wellness centru.

Více zde

Vaše osobní webové stránky

4. 4. 2015

Nabízíme Vám rychlé vytvoření Vašich osobních (privátních) stránek v responzivním webdesignu jakéhokoliv typu (svatební stránky, rodinné stránky, profilové stránky...). Ceny webových stránek nabízíme již od 6.990,- Kč bez DPH.

Více zde

Responzivní design, neboli vše v jednom.

28. 2. 2015

Responzivní webdesign to je budoucnost v oblasti internetové prezentace. Jedná se o způsob zobrazení webové stránky, které je optimalizované pro všechny druhy nejrůznějších mobilních zařízení. Webová stránka...

Více zde