Zavolejte nám+420 607 071 721

Připravujeme nové webové stránky profitepovanie.sk

Responzivní web design_Tepovani_itid.cz

Nové webové stránky profitepovanie.sk budou vytvořeny v responzivním webdesignu, optimalizované pro veškerá mobilní zařízení. Na uvodní stránce bude zobrazeno logo firmy, nejdůležitější kontaktyfirmy, jednotlivé balíčky služeb, které firma nabízí. Vybírat z balíčků služeb budete moci pod názvy Basic, Expert, Expert 2, Big expert, Sanitclean a Brutus. Tyto jednotlivé balíčky se liší podle ceny a provedených služeb.

Na úvodní stránce budete moci dále shlédnout videa, která názorně zobrazují způsob čištění či tepování. Webové stránky budou dále obsahovat odkaz na novinky, kde Vás společnost bude informovat o aktualitách z oboru, odkaz na kontakty, kde stránka bude obsahovat veškeré informace o firmě, jako fakturační údaje, telefonní a emailové kontakty a mapu s adresou firmy.

Díky responzivnímu webdesignu se webové stránky při prohlížení v mobilním zařízení sami upraví tak, aby veškeré informace, videa a baličky služeb jste mohli bez problému shlédnout.

Firma Verve, s.r.o.

se zaměřuje na čištění koberců, tepování čalounění a sedacích souprav, čištění kůží a čištění parou. Při práci používají profesionální čistící techniku ověřenou dlouhodobou praxí v oboru zejména značek Nilfisk, Karcher, Cleanfix, Santomea či Sprintus za použití špičkových čistících prostředků na světovém trhu.

fb: Tepovanie Verve
YouTube: Verve Upratovanie
web: www.profitepovanie.sk

Co Vás dále může zajímat:  tvorba webových stránekresponzivní webdesignvýroba internetového obchodu e-shopSEO optimalizacewebhostinggrafická tvorba, tisk vizitek a letákůwebdesignadministrační systémreferencewebeditorplus.cz

Novinky & Svět IT služeb

Dokončili jsme webové stránky profitepovanie.sk.

13. 8. 2015

Nové webové stránky profitepovanie.sk jsou vytvořeny v responzivním webdesignu, optimalizované pro veškerá mobilní zařízení.

Více zde...

Připravujeme nové webové stránky coffee e-shop.

11. 8. 2015

Připravujeme pro Vás nový internetový obchod e-shop, který bude kompletně v responzivním webdesignu. Nové webové stránky budou zaměřeny na prodej kávy s vlastní kavárnou.

Více zde...

Nové webové stránky novyzeland.org

6. 8. 2015

Další webové stránky. Webové stránky Web stránky novyzeland.org jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety.

Více zde...

Oblecenisvycarsko.cz v responzivním webdesignu.

29. 7. 2015

Spustili jsme další webové stránky. Webové stránky oblecenisvycarsko.cz jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety. Oblecenisvycarsko.cz je internetový e-shop velkoobchod s módou.

Více zde...