Zavolejte nám+420 607 071 721

O nás

Naším cílem firmy ITID, s.r.o. je vytvořit a dodat vždy dokonalé portfolio objednaných služeb. Klademe důraz na individuální přístup a poskytování maximální péče malým, středním i velkým firmám. Zaměřujeme se také na soukromé osoby.

Jsme schopni vytvořit nové webové stránky, multimediální či klasickoou prezentaci, responzivní designelektronický internetový obchod | e-shopSEO optimalizaceplatební brány, mobilní aplikace a webdesign pro mobilní prohlížeče, tablety, ipady, macbookystolní počítače, nebo notebookyredakční systém, nebo firemní datový systém.

Na Vaše přání zhotovíme také jakékoliv aplikace, prezentace, animace, bannery a veškeré reklamní předměty jako jsou vizitky, letáky, firemní desky. Pro naši společnost pracuje odborný tým obchodních zástupců, grafiků, programátorů, designerů, IT specialistů, animátorů a konzultantů, kteří mají ve svých oborech mnohaleté zkušenosti.

Potrpíte-li si na slušné jednání a spolehlivost, budeme rádi, když nás zvolíte Vaším partnerem a zařadíte se tak mezi naše spokojené klienty. S Vašimi dotazy se na nás kdykoliv obraťte.

Vytváříme webové stránky nejen pro zákazníky v Praze, ale i po celé ČR.

Pokud právě vy hledáte nové webové stránky, internetový obchod e-shop, nebo webhostingové služby, ozvěte se nám a my Vám dodáme kvalitní služby, které budou mít 100% funkčnost a budete spokojeni jak Vy, tak i Vaši zákazníci.

Více na tel.: +420 602 426 001, nebo na email: info@itid.cz, více kontakty.

Co Vás dále může zajímat:  tvorba webových stránekresponzivní webdesignvýroba internetového obchodu e-shopSEO optimalizacewebhostinggrafická tvorba a následný tisk vizitek a letákůwebdesignadministrační systémreference |

Novinky & Svět IT služeb

Dokončili jsme webové stránky profitepovanie.sk.

13. 8. 2015

Nové webové stránky profitepovanie.sk jsou vytvořeny v responzivním webdesignu, optimalizované pro veškerá mobilní zařízení.

Více zde...

Připravujeme nové webové stránky coffee e-shop.

11. 8. 2015

Připravujeme pro Vás nový internetový obchod e-shop, který bude kompletně v responzivním webdesignu. Nové webové stránky budou zaměřeny na prodej kávy s vlastní kavárnou.

Více zde...

Nové webové stránky novyzeland.org

6. 8. 2015

Další webové stránky. Webové stránky Web stránky novyzeland.org jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety.

Více zde...

Oblecenisvycarsko.cz v responzivním webdesignu.

29. 7. 2015

Spustili jsme další webové stránky. Webové stránky oblecenisvycarsko.cz jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety. Oblecenisvycarsko.cz je internetový e-shop velkoobchod s módou.

Více zde...