Zavolejte nám+420 607 071 721

Služby

Provádíme tvorbu webových stránek a e-shopů v responzivním web designu. Dále z našich služeb nabízíme SEO optimalizaci pro webové stránky, grafickou tvorbu webových stránek a jejich webdesign, redesign, multimediální či klasická prezentace, platební brány, mobilní aplikace a design pro mobilní prohlížeče, redakční systém, nebo firemní datový systém. Aplikace, prezentace, animace, bannery a veškeré reklamní předměty, tisk vizitek a letáků, firemní desky. Plnění webových stránek a e-shopů. Provozujeme webhostingové služby.

Novinky & Svět IT služeb

Dokončili jsme webové stránky profitepovanie.sk.

13. 8. 2015

Nové webové stránky profitepovanie.sk jsou vytvořeny v responzivním webdesignu, optimalizované pro veškerá mobilní zařízení.

Více zde...

Připravujeme nové webové stránky coffee e-shop.

11. 8. 2015

Připravujeme pro Vás nový internetový obchod e-shop, který bude kompletně v responzivním webdesignu. Nové webové stránky budou zaměřeny na prodej kávy s vlastní kavárnou.

Více zde...

Nové webové stránky novyzeland.org

6. 8. 2015

Další webové stránky. Webové stránky Web stránky novyzeland.org jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety.

Více zde...

Oblecenisvycarsko.cz v responzivním webdesignu.

29. 7. 2015

Spustili jsme další webové stránky. Webové stránky oblecenisvycarsko.cz jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety. Oblecenisvycarsko.cz je internetový e-shop velkoobchod s módou.

Více zde...