Zavolejte nám+420 607 071 721

Oblecenisvycarsko.cz v responzivním webdesignu.

Spustili jsme další webové stránky. Webové stránky oblecenisvycarsko.cz jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety.

Oblecenisvycarsko.cz je internetový velkoobchod eshop s módou působící na českém trhu již déle jak 15 let. Nabízí velkoobchodní i maloobchodní prodej značkových textilií dovezených výhradně ze Švýcarska. Second hand nabízí zboží z druhé ruky v běžné kvalitě až po kvalitu nejvyšší. Zásobuje rovněž mnoho maloobchodů.

Naleznete zde pánské, dámské i dětské oblečení, jako jsou bundy, kalhoty, košile, svetry, trika, mikiny, ponožky, noční košile, čepice a další jiné zboží. Internetový e-shop se nalézá na Praze 6 - Ruzyně.

Responzivní web oblecenisvycarsko.cz
Webové stránky byly vytvořeny v responzivním webdesignu optimalizované pro veškerá zařízení. Technologie byla použita CSS3, HTML5 technologie, PHP, MySQL. Vlastní editace stránek, napojení na administrační systém webeditorplus. Byl zde vytvořen katalog zboží pro objednávky od zákazníků.

Na webových stránkách byla provedena SEO optimalizace a kompletní textování stránek. Klient si také objednal grafické zpracování vizitek a následný tisk.

Co Vás dále může zajímat:  tvorba webových stránekresponzivní webdesignvýroba internetového obchodu e-shopSEO optimalizacewebhostinggrafická tvorba, tisk vizitek a letákůwebdesignadministrační systémreferencewebeditorplus.cz

Novinky & Svět IT služeb

Dokončili jsme webové stránky profitepovanie.sk.

13. 8. 2015

Nové webové stránky profitepovanie.sk jsou vytvořeny v responzivním webdesignu, optimalizované pro veškerá mobilní zařízení.

Více zde...

Připravujeme nové webové stránky coffee e-shop.

11. 8. 2015

Připravujeme pro Vás nový internetový obchod e-shop, který bude kompletně v responzivním webdesignu. Nové webové stránky budou zaměřeny na prodej kávy s vlastní kavárnou.

Více zde...

Nové webové stránky novyzeland.org

6. 8. 2015

Další webové stránky. Webové stránky Web stránky novyzeland.org jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety.

Více zde...

Oblecenisvycarsko.cz v responzivním webdesignu.

29. 7. 2015

Spustili jsme další webové stránky. Webové stránky oblecenisvycarsko.cz jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety. Oblecenisvycarsko.cz je internetový e-shop velkoobchod s módou.

Více zde...