Zavolejte nám+420 607 071 721

WebHosting

Hledáte webhostingové služby..?

Nabízíme Vám webhostingové služby šité na míru. Díky našemu webhostingu si můžete své webové stránky umístit na internet, aniž byste museli mít vlastní server.

Disponujeme hardwarovým vybavením, umístěných na páteřní síti. Garantujeme dostupnost serveru 99% v roce. Vybírat u nás můžete z více balíčků. Ceny nadstandardních hostingový služeb jsou individuální a odvíjejí se od požadavků klienta.

Neusilujeme o nabídku nejlevnějšího webhostingu. Ceny našich služeb jsou stanoveny tak, aby umožnily zajištění spolehlivého provozu a neustálý rozvoj služeb.

Součástí webhostingových služeb jsou také e-mailové schránky s antispamovými a antivirovými filtry, stahování pošty do poštovního klienta protokolem POP3, IMAP a odesílání pošty protokolem SMTP, dále k webhostingu nabízíme technickou podporu pro zákazníky, v případě technických problémů či dotazů máte možnost nás kontaktovat.

V případě poruchy nebo dotazů kontaktujte naší technickou podporu na tel.: +420 602 426 001, nebo email: podpora@itid.cz.

Mohlo by Vás zajímat: Co je webhosting..?

Co Vás dále může zajímat:  tvorba webových stránek | responzivní webdesignvýroba internetového obchodu e-shopSEO optimalizacegrafická tvorba a následný tisk vizitek a letáků | webdesign | administrační systém | reference |

Novinky & Svět IT služeb

Dokončili jsme webové stránky profitepovanie.sk.

13. 8. 2015

Nové webové stránky profitepovanie.sk jsou vytvořeny v responzivním webdesignu, optimalizované pro veškerá mobilní zařízení.

Více zde...

Připravujeme nové webové stránky coffee e-shop.

11. 8. 2015

Připravujeme pro Vás nový internetový obchod e-shop, který bude kompletně v responzivním webdesignu. Nové webové stránky budou zaměřeny na prodej kávy s vlastní kavárnou.

Více zde...

Nové webové stránky novyzeland.org

6. 8. 2015

Další webové stránky. Webové stránky Web stránky novyzeland.org jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety.

Více zde...

Oblecenisvycarsko.cz v responzivním webdesignu.

29. 7. 2015

Spustili jsme další webové stránky. Webové stránky oblecenisvycarsko.cz jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety. Oblecenisvycarsko.cz je internetový e-shop velkoobchod s módou.

Více zde...