Zavolejte nám+420 607 071 721

Nový Zéland a True Travel Ltd.

Responzivní web design - itid.cz - novyzeland

Nový Zéland | True Travel Ltd.

Jedná se o webové stránky cestovní kanceláře a tour operátora True Travel Ltd | Nový Zéland, nejdéle působící specialisté na Nový Zéland. Webové stránky se v nejbližší době budou předělávat do responzivního webdesignu.  Od roku 2001 se Novému Zélandu věnují soustavně, na plný úvazek. Nový Zéland je sídlem cestovní kanceláře True Travel Ltd a domovem.

  • RESPONZIVNÍ WEBDESIGN
  • Design a grafika stránek, mobilní SEO
  • Flash prolínání
  • Kompletní textování stránek
  • Vlastní editace stránek Technologie: Css technologie, flash, PHP, webeditor

O spuštění nových webových stránek v responzivním webdesignu Vás budeme co nejdříve informovat.

Co Vás dále může zajímat:  tvorba webových stránekresponzivní webdesignvýroba internetového obchodu e-shopSEO optimalizacewebhostinggrafická tvorba, tisk vizitek a letákůwebdesignadministrační systémreferencewebeditorplus.cz

Novinky & Svět IT služeb

Dokončili jsme webové stránky profitepovanie.sk.

13. 8. 2015

Nové webové stránky profitepovanie.sk jsou vytvořeny v responzivním webdesignu, optimalizované pro veškerá mobilní zařízení.

Více zde...

Připravujeme nové webové stránky coffee e-shop.

11. 8. 2015

Připravujeme pro Vás nový internetový obchod e-shop, který bude kompletně v responzivním webdesignu. Nové webové stránky budou zaměřeny na prodej kávy s vlastní kavárnou.

Více zde...

Nové webové stránky novyzeland.org

6. 8. 2015

Další webové stránky. Webové stránky Web stránky novyzeland.org jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety.

Více zde...

Oblecenisvycarsko.cz v responzivním webdesignu.

29. 7. 2015

Spustili jsme další webové stránky. Webové stránky oblecenisvycarsko.cz jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety. Oblecenisvycarsko.cz je internetový e-shop velkoobchod s módou.

Více zde...