Zavolejte nám+420 607 071 721

Wellness-Dablice.cz v responzivním webdesignu.

Responzivní webdesign Wellness Praha Ďáblice.

Jedná se o webové stránky, které byly předělány do responzivního webdesignu. Wellness Ďáblice Praha je privátním relaxačním Wellness centrum, které bylo vytvořeno pro Vaše nezapomenutelné relaxační zážitky. Z velkého výběru služeb zažijte nezapomenutelné chvíle plné zábavy a relaxace těla a ducha v sauně nebo vířivce. K dispozici máte vířivku a saunu dle vašeho výběru privátních zón. Wellness Praha Ďáblice naleznete na Praze 8. Responzivní web design_wellness-dablice_itid.cz

Webové stránky byly tvořeny v responzivním webdesignu optimalizované pro veškerá zařízení. Technologie byla použita CSS3, HTML5 technologie, PHP, MySQL. Vlastní editace stránek, napojení na administrační systém webeditorplus. Byl zde vytvořen nápojový a konzumační lístek, kalendář s přehledem rezervací.

Na webových stránkách byla provedena SEO optimalizace a kompletní textování stránek. Klient si také objednal grafické zpracování vizitek a následný tisk.

Co Vás dále může zajímat:  tvorba webových stránekresponzivní webdesignvýroba internetového obchodu e-shopSEO optimalizacewebhostinggrafická tvorba, tisk vizitek a letákůwebdesignadministrační systémreferencewebeditorplus.cz

Novinky & Svět IT služeb

Dokončili jsme webové stránky profitepovanie.sk.

13. 8. 2015

Nové webové stránky profitepovanie.sk jsou vytvořeny v responzivním webdesignu, optimalizované pro veškerá mobilní zařízení.

Více zde...

Připravujeme nové webové stránky coffee e-shop.

11. 8. 2015

Připravujeme pro Vás nový internetový obchod e-shop, který bude kompletně v responzivním webdesignu. Nové webové stránky budou zaměřeny na prodej kávy s vlastní kavárnou.

Více zde...

Nové webové stránky novyzeland.org

6. 8. 2015

Další webové stránky. Webové stránky Web stránky novyzeland.org jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety.

Více zde...

Oblecenisvycarsko.cz v responzivním webdesignu.

29. 7. 2015

Spustili jsme další webové stránky. Webové stránky oblecenisvycarsko.cz jsou vytvořeny v responzivním webdesignu a optimalizované pro veškerá mobilní zařízení a tablety. Oblecenisvycarsko.cz je internetový e-shop velkoobchod s módou.

Více zde...